Zobacz więcej Listwy instalacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo

Listwy instalacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Listwa elektroinstalacyjna AKS Zielonka MKE 18/50 2k 2 m

Listwa elektroinstalacyjna AKS Zielonka MKE 18/50 2k 2 m

25,98
/ szt.
12,99
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Listwa elektroinstalacyjna stanowi doskonałe rozwiązanie, jeśli zależy Ci na szybkim i sprawnym zabezpieczeniu i ukryciu okablowania instalacji elektrycznej lub telefonicznej. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju rozwiązania, kable będą ochronione przed plątaniem się, zalaniem czy przetarciem – listwa jest dodatkowo odporna zarówno na promienie słoneczne, jak i na wilgoć. Jest także samogasnąca.

   Cechy i zalety

    Listwa elektroinstalacyjna z serii MKE to standardowy sposób na przewodzenie elementów instalacji elektrycznej zarówno w suchym, jak i wilgotnym środowisku. Dzięki jej zastosowaniu skutecznie zabezpieczysz kable przed zniszczeniem, zalaniem, przerwaniem oraz zaognieniem – listwa wykonana jest bowiem z tworzywa sztucznego charakteryzującego się wysoką trwałością. Tym samym zabezpieczone za jej pomocą obiekty zachowują trwałość na dłużej, a ryzyko rozprzestrzenienia się ognia jest zminimalizowane – listwa posiada właściwości samogasnące. Wewnątrz listy znajdują się przegrody zapobiegające plątaniu się kabli, a także ułatwiające wplatanie ich do środka. Warto zwrócić uwagę na uniwersalne wykończenie w kolorze białym. Dzięki temu rozwiązaniu możesz stworzyć estetyczną aranżację bez widma plączących się przewodów.

    • Samogasnące; nierozprzestrzeniający płomienia

    Specyfikacja techniczna

    Odporność na promieniowanie ultrafioletoweOdporny na promieniowanie UV
    KolorBiały
    Kształt produktuProstokątny
    MateriałPVC
    Kod produktu5904617570107