Zobacz więcej Listwy do okien

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Akcesoria do okien

Strzałka w prawo

Listwy do okien

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Listwa kątowa 20 x 20 mm dąb jasny 2,75 m

Listwa kątowa 20 x 20 mm dąb jasny 2,75 m

19,98
/ szt.
7,27
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Listwa kątowa świetnie sprawdzi się w różnego rodzaju pomieszczeniach w Twoim domu. Za jej pomocą połączysz oraz przymocujesz wszelkie elementy wyposażenia w praktyczny oraz bezpieczny sposób. Elastyczne PCV wykorzystane na etapie produkcji zapewni doskonałe dopasowanie do powierzchni. Produkt jest dostępny w kolorze dąb jasny oraz w innych wariantach.

   Cechy i zalety

    Oferowany produkt to listwa kątowa. Z powodzeniem można ją stosować zarówno we wnętrzach obiektów mieszkalnych jak i użytkowych, przez co jest bardzo praktyczna. Umożliwia mocowanie oraz łączenie różnego rodzaju elementów w bezpieczny oraz funkcjonalny sposób. Doskonale chroni powierzchnie przed uszkodzeniami mechanicznymi, przez co zachowają one znakomity wygląd przez długi okres czasu. Dzięki wykorzystaniu solidnego PCV, które charakteryzuje się wysoką elastycznością bez problemu dopasujesz listwę do wybranego obszaru. Poza funkcją praktyczną, produkt spełnia również funkcję dekoracyjną. Doskonale imituje on naturalne drewno, przez co świetnie będzie prezentował się we wnętrzu. Produkt jest dostępny w kolorze dąb jasny oraz w innych wariantach.

    • Odporna na zarysowania oraz zadrapania
    • Duża gama kolorystyczna
    • Łatwy i szybki montaż bez użycia narzędzi

    Specyfikacja techniczna

    KolorJasny dąb
    MateriałPVC
    Kod produktu5906725203496