Zobacz więcej Listwy dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Belki i listwy

Strzałka w prawo

Listwy dekoracyjne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Listwa podświetleniowa Karoline
Strzałka w prawo

Listwa podświetleniowa Karoline

35,98
/ szt.
17,99
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastosowanie listwy podświetleniowej pod szafkami w kuchni lub pokoju to doskonały sposób na dekorację pomieszczenia. Produkt cechuje się estetycznym wyglądem i wytrzymałością na uszkodzenia. Służy do maskowania przewodów od oświetlenia liniowego, na przykład listew ledowych w każdym kolorze. Jego montaż jest łatwy i szybki.

   Cechy i zalety

    Zastosowanie podświetlenia pod szafkami w kuchni lub salonie to doskonałe rozwiązanie na dopełnienie aranżacji wnętrza. Listwa podświetleniowa Karoline służy do maskowania przewodów od oświetlenia, może również zasłaniać listwy ledowe – te warto stosować nie tylko ze względu na atrakcyjny efekt, który można dzięki nim uzyskać, ale także z powodu ich niskiego poboru prądu i dużej ilości światła. Listwa została wykonana z wytrzymałego, lekkiego materiału, co sprawia, że jej montaż jest wyjątkowo łatwy i szybki. Można poradzić sobie z nim samodzielnie, używając prostych narzędzi. Jej biały kolor jest uniwersalny i pasuje do jasnych półek. W naszej ofercie znajdziesz również inne listwy do maskowania przewodów oświetleniowych.

    • Łatwy montaż
    • Można malować
    • Efektowna dekoracja

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu2m
    Wysokość produktu45mm
    Szerokość produktu42mm
    MateriałPolistyren
    KolorBiały
    Obszar zastosowaniaWewnętrzne
    Kod produktu4007155152048