Zobacz więcej Listwy dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Belki i listwy

Strzałka w prawo

Listwy dekoracyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Listwa ścienna S100 2 mb

Listwa ścienna S100 2 mb

26,98
/ szt.
13,49
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oferowany produkt to bardzo ładna listwa ścienna, która służy do montażu wewnątrz pomieszczeń. Listwę możesz zamontować zarówno na ścianach, a także w miejscu, w którym szczyt ściany styka się z sufitem. Wykonana została z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest lekka i poręczna, a montaż nie przysporzy ci jakichkolwiek problemów. Listwa ma piękny, biały kolor.

   Cechy i zalety

    Listwa ścienna to świetnie wyglądający produkt dekoracyjny, który dedykowany jest do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Listwę możesz umieścić zarówno na ścianach, jak i w miejscu, w którym szczyt ściany styka się z sufitem. Sprawdzi się świetnie we wszystkich wnętrzach, w których liczy się elegancja oraz ciekawe rozwiązania. Oferowany produkt jest wykonany z lekkiego tworzywa sztucznego. Pozwoli ci to na szybkie przycięcie listwy do koniecznych rozmiarów, a także umieszczenie jej nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. Listwa ma biały kolor, który będzie się doskonale komponował z barwnie pomalowanymi ścianami. Nowoczesne wzornictwo listwy, z łatwością dopasujesz do każdego wnętrzarskiego stylu. Tego rodzaju dodatki zmienią proste, zwykłe ściany w powierzchnię, która będzie przyciągać uwagę.

    • Łatwy montaż
    • Można malować
    • Efektowna dekoracja

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPolistyren
    KolorBiały
    Obszar zastosowaniaWewnętrzne
    Kod produktu3250790045195