Zobacz więcej Listwy dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Belki i listwy

Strzałka w prawo

Listwy dekoracyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Listwa styropianowa A40 30 x 30 mm 2 m

Listwa styropianowa A40 30 x 30 mm 2 m

11,98
/ szt.
5,99
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Listwa styropianowa to świetnie wykonany produkt dekoracyjny, który możesz zamontować na ścianach, a także w miejscu, w którym szczyt ściany styka się z sufitem. Listwa jest lekka i poręczna, dzięki czemu bez problemów zamontujesz ją w pożądanym miejscu, a także przytniesz do koniecznych rozmiarów. Produkt ma biały kolor, który będzie wyglądał doskonale w ciekawie zaaranżowanej przestrzeni.

   Cechy i zalety

    Listwa styropianowa to bardzo atrakcyjny produkt dekoracyjny, który służy do montażu na ścianach wewnątrz budynków. Możesz także zamontować ją w miejscu, w którym szczyt ściany styka się z sufitem. To niezwykle interesujący dodatek do wszystkich wnętrz, w których liczą się nietuzinkowe rozwiązania i niewymuszona elegancja. Doskonale sprawdzi się w połączeniu z każdym wnętrzarskim stylem, zarówno nowoczesnym, jak i rustykalnym. Produkt jest zrobiony ze styropianu. Listwa jest lekka i poręczna, co sprawia, że bezproblemowo ją zamontujesz, a także przytniesz i dopasujesz do wykańczanej powierzchni. Listwa jest biała i możesz ją ciekawie komponować z innymi kolorami ścian. Stosując takie dekoracje w swoim domu, wykańczana przestrzeń stanie się interesująca i przykuwająca uwagę.

    • Łatwy montaż
    • Można malować
    • Efektowna dekoracja

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPolistyren
    KolorBiały
    Obszar zastosowaniaWewnętrzne
    Kod produktu3250790045171