Zobacz więcej Listwy dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Belki i listwy

Strzałka w prawo

Listwy dekoracyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Listwa styropianowa B5 35 x 35 mm 2 m

Listwa styropianowa B5 35 x 35 mm 2 m

11,98
/ szt.
5,99
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Listwa to interesujący produkt dekoracyjny, który możesz zamontować na ścianach w swoim domu. Listwa wykonana została ze styropianu, jest lekka i poręczna, dzięki czemu bez problemów zamontujesz ją w pożądanym miejscu, a także przytniesz do koniecznych rozmiarów. Produkt ma biały kolor, który będzie wyglądał świetnie w połączeni z każdym wnętrzarskim stylem.

   Cechy i zalety

    Listwa to bardzo efektowny produkt dekoracyjny, który służy do montażu na ścianach wewnątrz budynków. To niezwykle atrakcyjne rozwiązanie dla wszystkich wnętrz, w których ważne są nietuzinkowe dodatki i elegancki styl. Doskonale sprawdzi się w połączeniu z każdym wnętrzarskim stylem, zarówno nowoczesnym, jak i rustykalnym. Produkt jest wykonany ze styropianu. Listwa jest lekka i poręczna, co sprawia, że bezproblemowo ją zamontujesz, a także przytniesz i dopasujesz do wykańczanej powierzchni. Listwa jest biała i możesz ją ciekawie komponować z barwnie pomalowanymi ścianami. Stosując takie dekoracje, sprawisz że twoje mieszkanie będzie interesujące, a zwykłe ściany staną się w przyciągającą uwagę powierzchnią. Produkt jest dostępny w wielu wzorach.

    • Łatwy montaż
    • Można malować
    • Efektowna dekoracja

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPolistyren
    KolorBiały
    Obszar zastosowaniaWewnętrzne
    Kod produktu3250790046130