Zobacz więcej Listwy dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Belki i listwy

Strzałka w prawo

Listwy dekoracyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Listwa styropianowa B7 48 x 48 mm 2 m

Listwa styropianowa B7 48 x 48 mm 2 m

17,98
/ szt.
8,99
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Listwa styropianowa to wysokiej jakości produkt dekoracyjny, który służy do montażu wewnątrz pomieszczeń. Listwę możesz zamontować zarówno na ścianach, a także w miejscu, w którym szczyt ściany styka się z sufitem. Listwa jest lekka i poręczna, dzięki czemu montaż nie przysporzy ci najmniejszych problemów. Ma biały kolor, który sprawdzi się świetnie w każdym wnętrzu.

   Cechy i zalety

    Listwa styropianowa to świetnie wykonany produkt, który dedykowany jest do montażu wewnątrz pomieszczeń. Listwę możesz umieścić na ścianach, a także w miejscu, w którym szczyt ściany styka się z sufitem. Urozmaicisz w ten sposób wnętrze i nadasz mu elegancki wygląd. Produkt jest bardzo lekki i poręczny. Dzięki temu, z łatwością przytniesz listwę do koniecznych rozmiarów i umieścisz ją w pożądanym miejscu. Listwa ma biały kolor, który będzie się doskonale komponował z każdą barwą farby. Interesujące wzornictwo i nowoczesny styl listwy, będą wyglądać doskonale w każdym wnętrzu, niezależnie od przyjętego stylu wykończenia. Tego rodzaju dodatki zmienią proste, zwykłe ściany w interesującą powierzchnię. Listwa jest dostępna w kilku wzorach.

    • Łatwy montaż
    • Można malować
    • Efektowna dekoracja

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPolistyren
    KolorBiały
    Obszar zastosowaniaWewnętrzne
    Kod produktu3250790046154