Zobacz więcej Listwy dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Belki i listwy

Strzałka w prawo

Listwy dekoracyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Listwa styropianowa D50 40 x 50 mm 2 m

Listwa styropianowa D50 40 x 50 mm 2 m

18,98
/ szt.
9,49
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Listwa ścienna to wysokiej jakości produkt dekoracyjny, który służy do montażu wewnątrz pomieszczeń. Listwę możesz zamontować zarówno na ścianach, a także w miejscu, w którym szczyt ściany styka się z sufitem. Wykonana została ze styropianu, dzięki czemu transport tego produktu oraz montaż nie przysporzą ci problemów. Listwa ma biały kolor, który będzie pasował, do każdego wnętrza.

   Cechy i zalety

    Produkt to bardzo piękna listwa dekoracyjna, która służy do montażu wewnątrz pomieszczeń. Listwę możesz umieścić na ścianach, a także w miejscu, w którym szczyt ściany styka się z sufitem. Za pomocą listwy ciekawie urozmaicisz wnętrze i sprawisz, że nabierze elegancji i wyszukanego stylu. Produkt jest wykonany z lekkiego tworzywa sztucznego. Dzięki temu, z łatwością przytniesz i umieścisz produkt w pożądanym miejscu. Listwa ma biały kolor, który będzie się doskonale komponował z każdą barwą farby, którą pokryjesz ściany. Nowoczesne wzornictwo listwy świetnie sprawdzi się w połączeniu z każdym wnętrzarskim stylem. Tego rodzaju dodatki zmienią proste, zwykłe ściany, w przyciągającą uwagę powierzchnię. Listwa jest dostępna w kilku wzorach.

    • Łatwy montaż
    • Można malować
    • Efektowna dekoracja

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPolistyren
    KolorBiały
    Obszar zastosowaniaWewnętrzne
    Kod produktu3250790045027