Zobacz więcej Listwy dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Belki i listwy

Strzałka w prawo

Listwy dekoracyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Listwa styropianowa E25 20 x 20 mm 2 m

Listwa styropianowa E25 20 x 20 mm 2 m

10,98
/ szt.
5,49
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Listwa styropianowa to bardzo atrakcyjny produkt dekoracyjny, który służy jest do montażu wewnątrz pomieszczeń. Listwę możesz zamontować na ścianach, a także w miejscu, w którym szczyt ściany styka się z sufitem. Produkt jest lekki i poręczny, co sprawia, że montaż jest szybki i zupełnie bezproblemowy. Biała listwa będzie wyglądać świetnie na każdej powierzchni.

   Cechy i zalety

    Listwa styropianowa to bardzo dobrze wykonany produkt dekoracyjny, który dedykowany jest do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Listwę możesz umieścić na ścianach, a także w miejscu, w którym szczyt ściany styka się z sufitem. Montaż listwy to świetny sposób na urozmaicenie aranżacji i nadanie wnętrzu niebanalnego stylu. Produkt jest wykonany z lekkiego tworzywa sztucznego. Dzięki temu, z łatwością przytniesz i umieścisz produkt w pożądanym miejscu. Listwa prezentuje się niezwykle atrakcyjnie, a jej biały kolor możesz interesująco komponować z barwnie przemalowanymi ścianami. Stosując tego rodzaju dodatki, wykańczana przestrzeń będzie wyglądać fantastycznie i z pewnością przyciągnie uwagę odwiedzających gości. Listwa jest dostępna w kilku rozmiarach.

    • Łatwy montaż
    • Można malować
    • Efektowna dekoracja

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    MateriałPolistyren
    KolorBiały
    SamoprzylepnośćNiesamoprzylepny
    Obszar zastosowaniaWewnętrzne
    Kod produktu3250790045003