LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Listwy dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Belki i listwy

Strzałka w prawo

Listwy dekoracyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Listwa styropianowa F35 35 x 35 mm 2 m

Listwa styropianowa F35 35 x 35 mm 2 m

16,98
/ Szt.
8,49
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt to niezwykle stylowa listwa dekoracyjna, która służy do montażu wewnątrz pomieszczeń. Listwę możesz zamontować na ścianach, a także w miejscu, w którym szczyt ściany styka się z sufitem. Wykonana została ze styropianu, dzięki czemu jest lekka i poręczna, a montaż zupełnie bezproblemowy. Biała listwa będzie wyglądać świetnie na każdej powierzchni.

   Cechy i zalety

    Produkt to bardzo efektowna listwa dekoracyjna, który dedykowana jest do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Listwę możesz umieścić na ścianach, a także w miejscu, w którym szczyt ściany styka się z sufitem. Montując listwę ciekawie urozmaicisz wnętrze i sprawisz, że nabierze elegancji i wyszukanego stylu. Produkt jest wykonany z lekkiego tworzywa sztucznego. Dzięki temu, z łatwością przytniesz i umieścisz produkt w pożądanym miejscu. Listwa ma biały kolor, który będzie się ciekawie komponował z barwnie pomalowanymi ścianami. Nowoczesne wzornictwo listwy, z łatwością dopasujesz do każdego wnętrzarskiego stylu. Tego rodzaju dodatki zmienią proste, zwykłe ściany, w naprawdę interesującą powierzchnię. Listwę znajdziesz w kilku rozmiarach.

    • Łatwy montaż
    • Można malować
    • Efektowna dekoracja

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPolistyren
    KolorBiały
    Obszar zastosowaniaWewnętrzne
    Kod produktu3250790045010