Zobacz więcej Listwy dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Belki i listwy

Strzałka w prawo

Listwy dekoracyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Listwa styropianowa L25 20 x 25 mm 2 m

Listwa styropianowa L25 20 x 25 mm 2 m

9,98
/ szt.
4,99
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Listwa styropianowa to precyzyjnie wykonany produkt, który służy do montażu wewnątrz pomieszczeń. Możesz zamontować ją zarówno na ścianach, a także w miejscu, w którym szczyt ściany styka się z sufitem. Produkt jest lekki i poręczny, dzięki czemu montaż przebiegnie szybko i sprawnie. Ma biały kolor, który będzie się komponował z każdym stylem aranżacji wnętrza.

   Cechy i zalety

    Listwa styropianowa to świetnie wykonany, bardzo estetyczny produkt, który dedykowany jest do montażu wewnątrz pomieszczeń. Możesz umieścić ją na ścianach, a także w miejscu, w którym szczyt ściany styka się z sufitem. Montaż produktu to świetny sposób na nietuzinkowe urozmaicenie wnętrza. Produkt jest bardzo lekki i poręczny. Dzięki temu, bez problemów przytniesz listwę do koniecznych rozmiarów i umieścisz ją w pożądanym miejscu. Jest biała, co pozwala dopasować ją do każdego koloru ścian. Interesujące wzornictwo i nowoczesny styl, będą wyglądać doskonale w każdym wnętrzu, niezależnie od przyjętego stylu wykończenia. Tego rodzaju dodatki zmienią proste, zwykłe ściany w atrakcyjną powierzchnię. Produkt jest dostępny w wielu wzorach.

    • Łatwy montaż
    • Można malować
    • Efektowna dekoracja

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu2m
    MateriałPolistyren
    KolorBiały
    Obszar zastosowaniaWewnętrzne
    Kod produktu3250790045270