Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria do bram

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Bramy garażowe

Strzałka w prawo

Akcesoria do bram

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Listwa zębata do bramy Moovo C381MB

Listwa zębata do bramy Moovo C381MB

108
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Listwa zębata to niezbędny element napędu do bram przesuwnych, który umożliwia prawidłowe i bezawaryjne poruszanie się wrót. Produkt wykonany jest z trwałego metalu, dzięki czemu jest wytrzymały i odporny na działanie czynników zewnętrznych. W komplecie z listwą zębatą do bram Moovo znajdują się niezbędne do instalacji akcesoria, jak śruby i tuleje dystansowe. Listwa dostępna jest w wygodnych, metrowych odcinkach, dzięki czemu masz możliwość docięcia produktu na wymiar odpowiadający Twoim potrzebom.

  Cechy i zalety

  Prawidłowy montaż automatyki do bram wymaga zainstalowania różnych elementów, których zgodna praca zapewnia bezawaryjne działanie wrót. Zastosowanie automatyki przydomowej to praktyczne rozwiązanie, które zagwarantuje Tobie i domownikom poczucie bezpieczeństwa, wygodę i swobodę użytkowania. Znajdująca się w naszej ofercie marka Moovo oferuje produkty, które możesz montować samodzielnie, bez doświadczenia i z tą samą skutecznością, co fachowcy. Jednym z produktów jest prezentowana listwa zębata do bramy, która umożliwia prawidłowy ruch wrót w obie strony. Listwa zębata do siłowników została wykonana z wytrzymałego metalu, dzięki czemu masz gwarancję jej długotrwałego i bezawaryjnego użytkowania. Produkt dostępny jest w metrowych odcinkach, co daje Ci możliwość dopasowania wymiaru listwy do własnych potrzeb. W zestawie z listwą zębatą znajdują się śruby i tuleje dystansowe, konieczne do właściwego montażu. Listwa może być stosowana ze wszystkimi modelami napędów do bram przesuwanych marki Moovo.

  • Metalowa listwa zębata o wymiarach 30 x 8 mm, dostępna w odcinkach metrowych

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  W zestawieW komplecie ze śrubami i tulejami dystansowymi
  KolorOcynk
  KompatybilnośćMoże być stosowana ze wszystkimi modelami napędów do bram przesuwnych Moovo i Moovo Professional; do siłowników DM600
  Kod produktu5901225450098