icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Litera A plastikowa brązowa 90 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Litera A plastikowa brązowa 90 mm
10,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zastosowanie litery A w kolorze brązowym, pozwoli Ci w estetyczny sposób oznaczyć Twój dom, mieszkanie czy skrzynkę na listy. Produkt został wykonany z trwałego tworzywa sztucznego, dlatego zachowa swój nienaganny wygląd na dłużej. Wypukły front oraz ciemna barwa sprawiają, że litera będzie widoczna z większych odległości.

  Cechy i zalety

  Litera A w kolorze brązowym to praktyczna tabliczka informacyjna, której zastosowanie pozwoli Ci właściwie oznaczyć Twoje mieszkanie lub dom. Produkt sprawdzi się także jako oznaczenie pokoi hotelowych, korytarzy biurowych lub skrzynek na listy. Dzięki elementowi szybko znajdziesz poszukiwaną lokalizację. Element w kolorze brązowym jest uniwersalny, dlatego będzie się dobrze prezentował na hotelowym holu, jak i na jasnej elewacji. Wykonanie z tworzywa sztucznego sprawia, że element jest zabezpieczony przed czynnikami zewnętrznymi. Wszystko to sprawia, że posłuży Ci przez długi czas. Tabliczkę w łatwy sposób zamocujesz, przybijając ją. Do litery możesz dobrać także pochodzące z tej samej kolekcji cyfry w kolorze brązowym.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorBrązowy
  Kod produktu5906711250176