icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Litera A samoprzylepna 50 mm inox

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Litera A samoprzylepna 50 mm inox
13,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Samoprzylepna litera A w metalicznym odcieniu to element, który został wykonany z wytrzymałego materiału. Dzięki temu zapobiega korodowaniu oraz pęknięciom. Produkt sprawdzi się podczas oznaczania pomieszczeń użytku publicznego. Tabliczkę zamocujesz szybko i sprawnie dzięki warstwie samoprzylepnej, którą wystarczy odkleić.

  Cechy i zalety

  Samoprzylepna litera A to praktyczny dodatek, który pomoże Ci w oznaczeniu miejsc przeznaczonych do użytku publicznego. Produkt ułatwi szybkie odnalezienie pokoju hotelowego, biura czy specjalistycznego gabinetu w szpitalu czy banku. Element zamocujesz samodzielnie dzięki specjalnej warstwie, która precyzyjnie przylega do różnego rodzaju powierzchni, zapewniając trwałe zamocowanie. Produkt został wykonany w kolorze inox, który sprawia, że światło odbija się od cyfry. Dzięki temu zauważysz ją ze znacznej odległości. Element posiada gładką powierzchnię, którą łatwo możesz wyczyścić za pomocą zwykłej ściereczki , a produkt odzyska ładną prezencję. W ofercie sklepu dostępne są również inne modele tabliczek z tej samej serii.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorInox
  Kod produktu5905367001057