icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Litera A Stahl aluminium 105 mm grafitowa

Litera A Stahl aluminium 105 mm grafitowa

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Praktyczna litera A umożliwi Ci ładne wykończenie Twoich drzwi frontowych lub skrzynki na listy. Wyprodukowany z aluminium element jest trwały, jak również odporny na powstawanie nieestetycznych rys czy zadrapań. Dzięki temu nie musisz się martwić o to, że produkt szybko straci swoją funkcjonalność oraz estetyczny wygląd.

  Cechy i zalety

  Praktyczną literę A z powodzeniem wykorzystasz do wykończenia Twoich drzwi frontowych i nie tylko. Wykonany z aluminium produkt wyróżnia się trwałością, która umożliwi Ci jego dłuższe użytkowanie. Jest on też odporny na niekorzystne działanie czynników pogodowych, co zapobiegnie wyblaknięciu lub zardzewieniu elementu. Zamontowanie cyfry nie powinno Ci sprawić problemów – wystarczy ją tylko przykleić uniwersalnym klejem. Powierzchnia w kolorze grafitowym będzie się ładnie wyróżniać na tle ściany o jasnym odcieniu, tworząc przykuwający spojrzenia kontrast. Możesz ją też połączyć ze ścianą o innej barwie, nadając jej tym samym elegancki oraz ponadczasowy charakter. W naszej ofercie z łatwością znajdziesz też inne cyfry i litery.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorGrafitowy
  Kod produktu5906711290936