icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Litera B plastikowa brązowa 90 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Litera B plastikowa brązowa 90 mm
10,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Litera B w kolorze brązowym, posłuży Ci do oznaczenia domu, pokoju hotelowego lub skrzynki pocztowej. Estetyczne wykonanie oraz brązowa tonacja sprawiają, że produkt będzie się dobrze komponował zarówno z wykończonym klasycznie korytarzem hotelowym, jak i jasną elewacją. Ponadto wypukły front sprawia, że litera będzie bardziej widoczna.

  Cechy i zalety

  Litera B w kolorze brązowym, została wykonana z tworzywa sztucznego. Materiał odznacza się trwałością, dlatego element jest zabezpieczony przed uszkodzeniem spowodowanym niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu zachowa elegancką formę, służąc Ci na dłużej. Element posiada ciemną barwę oraz wypukły front, które sprawiają, że będzie widoczny ze znacznych odległościach, co ułatwi jego zlokalizowanie. Produkt możesz zamocować do drzwi, ale także na skrzynce na listy. Element sprawdzi się także w pomieszczeniach o przeznaczeniu publicznym – wykorzystasz go do oznaczenia korytarzy biurowych, gabinetów lub pokoi hotelowych. W prezentowanej ofercie znajdziesz także dzwonki i gongi, które powiadomią Cię o przyjściu gości.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorBrązowy
  Kod produktu5906711250183