icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Litera B samoprzylepna z PCV 2,5 x 4,7 cm grafitowa

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Litera B samoprzylepna z PCV 2,5 x 4,7 cm grafitowa
7,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Samoprzylepna litera B to tabliczka, którą oznaczysz drzwi, korytarze, skrzynki na listy lub pomieszczenia publiczne, informując o ich przeznaczeniu. Element jest w kolorze grafitowym, dzięki czemu prezentuje się estetycznie na tle jasnych, jak i ciemnych powierzchni. Produkt został wykonany z trwałego tworzywa sztucznego, które zabezpiecza przed pęknięciami oraz zarysowaniami.

  Cechy i zalety

  Samoprzylepna literę B zamocujesz w miejscach użytku publicznego: w korytarzach oraz na drzwiach gabinetów i biur. Produkt pozwoli Ci w odpowiedni sposób oznaczyć pomieszczenia, dzięki czemu klienci sprawnie odnajdą miejsce. Element posiada uwypuklony front, dlatego tabliczka zostanie zauważona nawet z dużej odległości. Grafitowy kolor litery sprawia, że prezentuje się estetycznie w każdym wnętrzu. Litera została wykonana z wytrzymałego i solidnego tworzywa sztucznego, które zabezpiecza przed uszkodzeniami. Dzięki temu produkt posłuży przez wiele lat. Element zamontujesz szybko i sprawnie, korzystając z samoprzylepnego materiału, który trwale przytwierdzi literę do powierzchni. W ofercie sklepu dostępne są również inne modele.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorGrafitowy
  Kod produktu5906681288605