icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Litera B samoprzylepna z PCV 2,5 x 4,7 cm oliwkowa

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Litera B samoprzylepna z PCV 2,5 x 4,7 cm oliwkowa
7,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Samoprzylepna litera B w kolorze oliwkowym to produkt, który zamocujesz na drzwiach publicznych gabinetów, biur czy pokoi hotelowych. Tabliczka została wykonana z solidnego tworzywa sztucznego, które cechuje się wytrzymałością. Dzięki temu zabezpieczy produkt przed uszkodzeniami. Montaż jest łatwy i wykonasz go za pomocą warstwy samoprzylepnej.

  Cechy i zalety

  Samoprzylepna litera B to produkt, który zamocujesz w miejscach, takich jak: korytarze, biura, gabinety lub pokoje hotelowe. Produkt doskonale sprawdzi się w miejscach użytku publicznego. Element został wykonany z tworzywa sztucznego, które zapobiega powstawaniu pęknięć oraz zarysowań. Dzięki temu produkt zachowa swoje walory estetyczne. Litera posiada oliwkowy kolor, który estetycznie prezentuje się w każdym wnętrzu – klasycznym, jak i nowoczesnym. Dodatkowo front litery został pogrubiony, co zapewnia lepszą widoczność. Ułatwi to odnalezienie danego miejsca. Montaż elementu jest wygodny – literę zamocujesz do powierzchni za pomocą samoprzylepnego materiału. W naszej ofercie są dostępne także inne tabliczki informacyjne.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorOliwkowy
  Kod produktu5906681288728