Produkty

Narzędzie wielofunkcyjne MacAllister 300 W

Kliknij aby powiększyć

Narzędzie wielofunkcyjne MacAllister 300 W

Marka: MacAllister

Marka: MacAllister

Kod: 214913

|
 • wszechstronne narzędzie do cięcia, szlifowania i skrobania
 • możliwość regulacji prędkości
 • miękki uchwyt
Narzędzie wielofunkcyjne MacAllister to urządzenie do cięcia, szlifowania i skrobania. Ten praktyczny produkt posłuży Ci w różnych pracach wykończeniowych. Narzędzie cechuje możliwość regulacji prędkości, z której to funkcji z pewnością będziesz często korzystał. Narzędzie jest wygodne w użytkowaniu oraz łatwe w konserwacji.
Wszystko na raty.
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

wys. 8,9 x dł. 29,3 x szer. 7,1 cm

Długość opakowania

40 cm

Wysokość opakowania

16.3 cm

Szerokość opakowania

10.2 cm

Waga brutto

2.2 kg

Długość kabla

2,5 m

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace warsztatowe, majsterkowanie

Moc nominalna

300 W

Prędkość obrotowa

10000 - 18500 obr./min

Zawartość zestawu

3 x arkusz papieru ściernego, klucz imbusowy, adapter do akcesoriów, tarcza diamentowa, brzeszczot do drewna, półokrągły brzeszczot, sztywny skrobak, stopka szlifierska

Napięcie

220 - 240 V

Kąt oscylacji

2,8°

Parametry indywidualne

Marka

MacAllister

Informacje dodatkowe

narzędziowa wymiana brzeszczotu

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

MSMT300
Narzędzie wielofunkcyjne MacAllister 300 W to urządzenie niezwykle przydatne podczas prac remontowych i wykończeniowych. Dzięki swojej wszechstronności idealnie nadaje się do cięcia, szlifowania oraz skrobania. Z wykorzystaniem tego produktu prace przeprowadzisz szybciej, osiągniesz także lepszy efekt. Urządzenie jest łatwe w użyciu. Ma także miękki uchwyt dostosowany jest do kształtu dłoni. Dzięki temu użytkowanie jest bardzo wygodne i niemęczące. Oprócz tego producent zapewnił możliwość regulacji prędkości. Dzięki temu przystosujesz parametry pracy urządzenia do swoich potrzeb. Narzędzie wielofunkcyjne MacAllister jest bardzo solidnie wykonane. Nie musisz tym samym martwić się o uszkodzenia przy ewentualnym upadku. Produkt jest również łatwy w konserwacji.
Ocena
3 komentarze
02.02.2020
przydałoby się, żeby końcówki mocowane były w jakiś inny sposób, niż przykręcanie kluczem imbusowym
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli sposób przykręcania końcówek nie jest dla Pana do końca komfortowy. Przekażemy Pana spostrzeżenia producentowi urządzenia, by bliżej przyjrzał się tej sprawie.

26.11.2019
urządzenie słabej jakości- testowałem 3 sztuki i ta sama wada występowała we wszystkich. chodzi o obroty. urządzenie po ustawieniu jakiegokolwiek stopnia prędkości zmniejsza samoczynnie obroty. dasz na max a obroty spadają do takiego poziomu że jak zmniejszysz do poziomu 5, to urządzenie przyśpiesza.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przekazanie opinii. Jest nam niezmiernie przykro, jeśli to narzędzie wielofunkcyjne nie spełniło Pana oczekiwań. Ta sytuacja wzbudziła nasze zainteresowanie i zależy nam na jej niezwłocznym wyjaśnieniu oraz sprawdzeniu partii produktu. Będziemy zobowiązani, jeśli przekaże nam Pan informację na temat daty swoich zakupów. Najwygodniej dokonać tego można poprzez formularz kontaktowy: www.castorama.pl/kontakt

21.03.2019
spełnia swoje zadanie do precyzyjnej obróbki drewna, czy cienkich metali... gwiazdkę odejmuje za kiepskiej jakości załączone brzeszczoty a po zakupie mocniejszych, wycinanie bruzdy na kabel czy wycinanie otworów w metalowej futrynie nie było już problemem.
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Narzędzia przydatne miłośnikowi modelarstwa

 • Narzędzia i artykuły

  Akcesoria do szlifierek – w co warto się wyposażyć?

 • Narzędzia i artykuły

  Jakie elektronarzędzia wybrać jako prezent?

Ocena i komentarz dla:

Narzędzie wielofunkcyjne MacAllister 300 W