Zobacz więcej Nawozy do roślin ogrodowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mączka bazaltowa Target 3 kg

Mączka bazaltowa Target 3 kg

22,98
/ szt.
7,66
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mączka bazaltowa Target to nawóz mineralny w formie sypkiej, idealny do stosowania w ogrodzie, a także pojemnikach czy donicach na balkonie i tarasie. Możesz użyć go zarówno do odżywiania roślin takich jak drzewa owocowe, krzewy i warzywa, jak i roślin ozdobnych czy bylin. Produkt ma formę zmielonej skały bazaltowej bez dodatkowych substancji.

   Cechy i zalety

    Zastanawiasz się, jaki środek zastosować, aby wzmocnić rośliny w ogrodzie, na działce, w szklarni, domu i na balkonie? W takim przypadku z pomocą przychodzi mączka bazaltowa Target 3 kg, czyli uniwersalny nawóz mineralny. Produkt nie zawiera żadnych dodatków – to czysta, zmielona skała bazaltowa, w której znajdują się wszystkie niezbędne roślinom składniki odżywcze. Jest to produkt zasadowy, dlatego nie nadaje się do zasilania roślin kwaśnolubnych. Mączka bazaltowa Target może być stosowana przez cały rok. Ma sypką formę, dlatego bez problemu możesz ją stosować do podsypywania roślin. Sprawdza się doskonale w przypadku upraw ekologicznych. Sprawdź również pozostałe nawozy, które znajdziesz w asortymencie sklepu.

    • Naturalna, ekologiczna i bezpieczna
    • Posiada bogaty skład minerałów korzystny dla roślin
    • Wysoka zawartość krzemionki wzmacnia rośliny
    • Mączka uniwersalna

    Specyfikacja techniczna

    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta5 lat​
    MarkaTarget
    Głębokość produktu235mm
    Szerokość pojemnika190mm
    Wysokość pojemnika365mm
    Waga (kg)3kg
    Typ pojemnikaTorba
    Okres stosowaniaCały rok
    SkładZwiązki bazaltu to tlenek krzemu (około 50%), tlenek glinu (około 20%), tlenek żelaza (5-10%), zawiera wiele makro- i mikroelementów (magnez, wapń, sód, potas, mangan, tytan, fosfor, siarka, bor, chrom, miedź, cynk, molibden, kobalt, jod)
    Kod produktu5901875009509