Zobacz więcej Kwiaty balkonowe
Margaretka Halo 23 cm
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Margaretka Halo ma ciekawy kolor i nieregularny, ale bardzo gęsty pokrój. Jest łatwa w uprawie, co sprawia, że warto ozdobić nią ogród. Osiąga nawet do pół metra wysokości, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w pojemnikach lub bezpośrednio w gruncie. W sklepie Castorama znajdziesz wiele innych odmian roślin kwitnących jednorocznych.
Cechy i zalety
Margaretka Halo 23 cm wymaga stanowiska dobrze nasłonecznionego. Dobrze znosi uniwersalne warunki glebowe, dzięki czemu nie musisz stosować żadnych specjalnych podłoży pod uprawę. Nadaje się do posadzenia w gruncie i pojemnikach. Roślina ma delikatne kwiatostany i małe liście w kolorze intensywnej zieleni. Margaretka Halo kwitnie od czerwca do października. Przez te kilka miesięcy możesz cieszyć się barwnymi kwiatami, które ozdobią Twój ogród. Atutem jest również łatwa pielęgnacja. Wystarczy, że zastosujesz odpowiedni nawóz i zadbasz o regularne usuwanie wyschniętych części. Odmiana dorasta nawet do pół metra. Doskonale sprawdzi się podczas sadzenia rabat lub dekoracji schodów, balkonu lub tarasu. Sprawdź także inne odmiany i gatunki sezonowych roślin.
Specyfikacja techniczna
Typ produktu | Roślina w ozdobnej doniczce |
---|---|
Rodzaj opakowania | Sztuka |
Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
Typ roślin/kwiatów | Margerytka |
Odmiana | Madeira Halo |
Nazwa łacińska | Argyranthemum |
Kolor kwiatów | Różowy dwukolorowy |
Kolor | Różowy |
Kształt i pokrój rośliny | Wzniesiona |
Okres sadzenia | Lato |
Typ gleby | Każdy rodzaj gleby |
Beztorfowy | Zawiera torf |
Zawartość torfu | 90% |
Informacje dotyczące konserwacji | Usuwać przekwitłe kwiaty, by przedłużyć kwitnienie. |
Długość życia | Jednoroczny |
Stanowisko do uprawy | Obszary nasłonecznione |
Pachnący | Nie |
Atrakcyjny dla owadów zapylających | Tak |
Odporność | H2 – odporność na niskie temperatury, ale brak odporności na zamarzanie (1 do 5°C) |
Szerokość pojemnika | 230mm |
Gwarancja producenta | Brak gwarancji, tylko rękojmia |
Kod EAN | 5059340184531 |