Zobacz więcej Rolety dachowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Rolety dachowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Markiza Okpol do okna dachowego 78 x 118 cm

Markiza Okpol do okna dachowego 78 x 118 cm

228
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Markiza do okna dachowego służy do zaciemniania pomieszczeń usytuowanych na poddaszu. Wykonano ją z włókna szklanego, dzięki czemu jest ona odporna na warunki atmosferyczne. Dlatego można ją z powodzeniem stosować na zewnętrznej stronie ramy okna. Zamontowany tam produkt sprawia, że można uchylać okno nawet podczas opadów, gdyż zabezpiecza on wnętrze przed dostaniem się do niego wody.

   Cechy i zalety

    Markiza do okna dachowego to produkt, który z powodzeniem wykorzystasz na poddaszu. Pozwala ona ograniczać ilość światła wpadającego do pomieszczenia przez okno. Sprawia to, że dzięki jej zastosowaniu można obniżyć temperaturę pomieszczenia, które nagrzewa się przez promienie słoneczne. Ponadto, stanowi ona przysłonę okna, dzięki której można zaciemnić wnętrze o każdej porze dnia. Produkt wykonany został z materiału z włókna szklanego, które odporne jest na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu zachowuje on swoje właściwości użytkowe przez długi okres wystawienia na warunki panujące na zewnątrz. Powoduje to, że markizę można z powodzeniem zamontować na zewnętrznej stronie okna dachowego. Dodatkowo, można je uchylić nawet podczas opadów deszczu, gdyż chroni ona pomieszczenie przed dostaniem się do niego wody.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu780mm
     MateriałWłókno szklane
     Grupa kolorystycznaCzarny
     Kod produktu5901591015273