Zobacz więcej Drzwiczki rewizyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo

Drzwiczki rewizyjne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Maskownica metalowa Diall do glazury 20 x 25 cm
Strzałka w prawo

Maskownica metalowa Diall do glazury 20 x 25 cm

35,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prawidłowe wykończenie otworu rewizyjnego jest konieczne dla uzyskania estetycznego wyglądu ściany – prezentowana maskownica pozwala na ukrycie znajdujących się we wnęce rur. Wyprodukowana została ze stali, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Proponujemy również inne rodzaje tego produktu, więc jego parametry techniczne z powodzeniem dopasujesz do własnych potrzeb.

   Cechy i zalety

    Martwisz się, że rury widoczne w otworze rewizyjnym zaburzą wystrój Twojej łazienki? W czasie prac wykończeniowych koniecznie zastosuj proponowaną maskownicę – skutecznie zakryje zawory, dzięki czemu całość będzie wyglądała estetycznie. Stalowa część gwarantuje doskonały efekt pracy na długi czas, ponieważ jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Będzie idealnie prezentowała się na ścianie pokrytej glazurą – możesz zamocować na niej płytkę, dzięki czemu uzyskasz jednolity wygląd podłoża. Otwierana maskownica dodatkowo zapewnia łatwy dostęp do znajdujących się we wnęce zaworów. Jeśli planujesz remont łazienki, koniecznie zaopatrz się w prezentowany produkt pozwalający na estetyczne wykańczanie instalacji wodnych oraz gazowych. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą już teraz.

    • Szybki i łatwy dostęp do schowanych zaworów i tablic
    • Wykonane z cynkowanej blachy stalowej
    • Wyposażone w uchwyt do zamontowania do płytki

    Specyfikacja techniczna

    Grubość produktu31mm
    MateriałStal
    KolorSrebrny
    Kod produktu3663602887706