icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Drzwiczki rewizyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo

Drzwiczki rewizyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Maskownica uniwersalna Diall do glazury

Maskownica uniwersalna Diall do glazury

23,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Jak prawidłowo wykończyć otwór rewizyjny? Przyda Ci się prezentowana maskownica pozwalająca na ukrycie elementów instalacji wodnej lub gazowej. Idealnie sprawdzi się zarówno przy zaworach, jak i licznikach. Wyprodukowana z aluminium oraz stali przez długi czas zachowa odporność na zniekształcenia. Proponujemy różne elementy do wykańczania wnęk rewizyjnych.

  Cechy i zalety

  Brak zastosowania odpowiedniej zabudowy otworu rewizyjnego może skutkować przypadkowym uszkodzeniem znajdujących się w nim zaworów – montując system wodny lub gazowy, koniecznie pamiętaj o zamocowaniu prezentowanej maskownicy stworzonej z myślą o prawidłowym wykańczaniu takich systemów. Przedmiot zapewnia doskonały efekt pracy na długi czas – wyprodukowany został z aluminium oraz stali, wobec czego jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Bezproblemowo dopasujesz go do własnych potrzeb – znakomicie nadaje się do zastosowania zarówno przy zaworach, jak też licznikach. Jeśli zależy Ci na prawidłowym wykończeniu otworu rewizyjnego, nie zapomnij o zamontowaniu prezentowanej maskownicy. Sprawdź naszą bogatą ofertę już teraz!

  • Szybki i łatwy dostęp do schowanych zaworów i tablic

  Specyfikacja techniczna

  Grubość produktu26mm
  Typ opakowaniaszt.
  MateriałAluminium i stal
  Kod produktu3663602887515