icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Mierniki elektryczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Mierniki i próbniki

Strzałka w prawo

Mierniki elektryczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Miernik cyfrowy DPM Solid DT830D Buzzer

Miernik cyfrowy DPM Solid DT830D Buzzer

31,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Prezentowane urządzenie do pomiarów parametrów prądu w różnych urządzeniach elektrycznych pomoże ci zdiagnozować usterkę związaną z elektryką i zbadać najważniejsze wartości prądu. Miernik cyfrowy BUZZER jest poręczny i łatwy w obsłudze. Duże pokrętło ułatwia wybranie odpowiedniej funkcji. Miernik posiada także opcję sprawdzenia przewodzenia. Urządzenie jest niewielkie i zmieści się nawet w skrzynce z narzędziami.

  Cechy i zalety

  Miernik cyfrowy do pomiarów różnych parametrów prądu w urządzeniach elektronicznych to praktyczne akcesorium do warsztatu i domu. Niewielka forma miernika ułatwia przechowywanie, nawet w bardzo małych pomieszczeniach. Prezentowany miernik cyfrowy BUZZER wyposażony jest w osiem funkcji związanych z dokonywaniem pomiarów napięcia zmiennego i stałego, prądu zmiennego czy rezystancji. Urządzenie posiada czytelny ekran cyfrowy, na którym wyświetlane są wartości pomiarów. Miernik wyposażony jest w duże i poręczne pokrętło, które umożliwia wybranie odpowiedniej funkcji nawet w rękawicy. Urządzenie jest poręczne i łatwe w użyciu. Dodatkowa funkcja buzzer umożliwia sprawdzenie przewodzenia. Dzięki miernikowi ocenisz stan techniczny urządzenia elektronicznego. Produkt pomoże ci zdiagnozować problem w przypadku usterki zasilania.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaDPM Solid
   Liczba funkcji8
   Szczegóły pomiarówZakres pomiaru napięcia stałego: 200 mV - 1000 V, Zakres pomiaru rezystancji: 2000 kΩ - 200 Ω
   Kod produktu5906881199084