Zobacz więcej Mieszadła

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Mieszadła

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mieszadło do farb Comensal mini

Mieszadło do farb Comensal mini

17,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mieszadło do farb doskonale sprawdzi się podczas samodzielnego remontowania pomieszczeń w Twoim mieszkaniu. Za jego pomocą będziesz mógł wymieszać gotową już emulsję przed jej użyciem, gwarantując jej jednolitą barwę, lub stworzyć własny odcień z białej bazy oraz pigmentu. W naszej ofercie znajdziesz także mieszadła przeznaczone do mieszania płynnych materiałów budowlanych.

   Cechy i zalety

    Mieszadło do farb to niewielki element przydający się podczas remontu w Twoim mieszkaniu. Za jego pomocą będziesz w stanie skutecznie wymieszać gotową już farbę przed jej nałożeniem, dzięki czemu zapobiegniesz powstawaniu przebarwień podczas malowania. Dodatkowo możesz go wykorzystać także podczas tworzenia własnych kompozycji kolorystycznych farb z białej bazy i pigmentu – produkt skutecznie połączy ze sobą kolory, ponieważ można go stosować z obrotowymi urządzeniami elenktycznymi, które przyspieszą proces mieszania emulsji. Mieszadło powstało ze stali, wobec czego jest wyjątkowo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia – posłuży Ci więc przez długi czas. Wśród naszego asortymentu znajdziesz również inne mieszadła tej marki, dlatego łatwo wybierzesz model odpowiadający Twoim wymaganiom.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałStal
     Kod produktu5902060005634