LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Mieszadła

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Mieszadła

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mieszadło do gipsu Comensal 100 mm kielich

Mieszadło do gipsu Comensal 100 mm kielich

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mieszadło do gipsu to niezwykle funkcjonalne urządzenie, które ułatwi Ci wykonywanie prac remontowych. Za jego pomocą błyskawiczne i skutecznie wymieszasz gips z wodą, tworząc jednolitą i pozbawioną grudek masę. Produkt przeznaczony jest do stosowania wraz z wiertarką, a zatem nie wymaga użycia przez Ciebie siły. W ofercie znajdziesz także inne mieszadła tej marki.

   Cechy i zalety

    Mieszadło do gipsu przeznaczone jest do samodzielnego przygotowywania masy gipsowej do użytku. Umożliwi ono błyskawiczne połączenie mieszanki gipsowej z wodą, dzięki czemu nie będziesz musiał robić tego ręcznie. Narzędzie to błyskawicznie usunie wszystkie grudki, ponieważ stanowi jeden z elementów wiertki – jej ruch obrotowy sprawia, że wystarczy chwila do uzyskania gładkiej masy. Produkt wykonany został ze stali, w związku z czym posiada doskonałe właściwości wytrzymałościowe – materiał ten jest odporny na uszkodzenia, zatem nie będzie się odkształcał oraz łamał podczas użytkowania. Po skończonej pracy należy mieszadło wymyć, aby nie dopuścić do zaschnięcia na nim gipsu – dbając w ten sposób o narzędzie, będziesz mógł z niego korzystać przez wiele lat.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Średnica ostrza100mm
     MateriałStal
     Kod produktu5902060002602