Zobacz więcej Mieszadła

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Mieszadła

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mieszadło do gipsu Comensal 100 mm SDS

Mieszadło do gipsu Comensal 100 mm SDS

59,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mieszadło do gipsu doskonale sprawdzi się podczas remontowania rozmaitych pomieszczeń, ponieważ umożliwia przygotowanie zaprawy gipsowej. Charakteryzuje się kielichowym kształtem pozwalającym na dokładne wymieszanie ze sobą składników, dzięki czemu zyskujesz gładką masę bez grudek. W naszej ofercie znajdziesz też inne mieszadła tej marki.

   Cechy i zalety

    Mieszadło do gipsu stanowi jeden z ważniejszych elementów wyposażenia potrzebny podczas przeprowadzania remontów w Twoim mieszkaniu. Za pomocą tego akcesorium będziesz bowiem w stanie w łatwy oraz szybki sposób przygotować gips do użytku – produkt współpracuje z urządzeniami obrotowymi, które zapewniają mu doskonałą skuteczność działania. Końcówka posiada kształt kielichowy, który najlepiej sprawdza się w przypadku mas gipsowych – nie pozostawia w nich żadnych grudek, a także nadaje im idealną konsystencję. Mieszadło wykonane zostało ze stali, więc charakteryzuje się znakomitą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Wśród naszego asortymentu znajdziesz także inne mieszadła tej marki, więc wybierzesz produkt potrzebny Ci podczas pracy.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Średnica ostrza100mm
     MateriałStal
     Kod produktu5902060005627