Zobacz więcej Mieszadła

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Mieszadła

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mieszadło do gipsu Comensal 80 mm kielich

Mieszadło do gipsu Comensal 80 mm kielich

26,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mieszadło do gipsu z pewnością zachwyci każdą osobę przeprowadzającą remont w swoim mieszkaniu. Dzięki temu narzędziu będziesz w stanie skutecznie i szybko wymieszać gips z wodą, tworząc jednolitą masę. Produkt wykonany został ze stali, a zatem będzie spełniał swoją funkcję przez długie lata. W naszej ofercie znajdziesz również inne mieszadła tej marki.

   Cechy i zalety

    Mieszadło do gipsu doskonale sprawdzi się zarówno podczas rozmaitych remontów, jak i prac budowlanych. Za jego pomocą skutecznie wymieszasz gips z wodą, tworząc jednolitą masę nadającą się od razu do użytku. Produkt przeznaczony jest do stosowania z wiertarkami, dzięki czemu nie będziesz musiał łączyć komponentów ręcznie – znacznie przyspieszy to i ułatwi wykonywaną przez Ciebie pracę. Aby zadbać o czystość tego narzędzia, po użytku warto od razu wypłukać je w wodzie – wówczas gips nie zaschnie na mieszadle, a Ty będziesz mógł go z powodzeniem użyć ponownie. Produkt powstał ze stali, co sprawia, że cechuje się doskonałą odpornością na uszkodzenia, jak również jest niewrażliwy na korozyjne działanie wody. W ofercie znajdziesz także mieszadła w innych rozmiarach, więc dopasujesz je do swoich potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Średnica ostrza80mm
     MateriałStal
     Kod produktu5902060002596