Zobacz więcej Mieszadła

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Mieszadła

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mieszadło do zapraw Comensal 100 mm spiral

Mieszadło do zapraw Comensal 100 mm spiral

33,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mieszadło do zapraw z pewnością zadowoli Cię swoją wysoką funkcjonalnością. Za jego pomocą będziesz w stanie samodzielnie przygotować masę z suchej zaprawy oraz wody. Mieszadło podłączone do wiertarki umożliwia uzyskanie zaprawy gładkiej, pozbawionej grudek oraz o konsystencji idealnie nadającej się do pracy. W ofercie znajdziesz też mieszadła w innych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Mieszadło do zapraw stanowi niezwykle przydatny element wyposażenia Twojego przydomowego warsztatu. Za jego pomocą będziesz w stanie uzyskać odpowiednią konsystencję zaprawy. Produkt jest przystosowany do współpracy z elektrycznymi urządzeniami obrotowymi, więc mieszanie materiałów budowlanych przebiega wyjątkowo sprawnie. Spiralny kształt mieszadła eliminuje ryzyko powstawania w masie grudek, więc Twoja zaprawa będzie się cechowała idealną gładkością. Produkt powstał ze stali, czyli materiału wykazującego znakomite właściwości wytrzymałościowe – jest niewrażliwy na uderzenia oraz szkodliwe działanie wilgoci, dzięki czemu posłuży Ci przez długi czas. Nasz asortyment obejmuje także mieszadła innego typu, dzięki czemu możesz dobrać je w zależności od wykonywanych przez Ciebie prac.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Średnica ostrza100mm
     MateriałStal
     Kod produktu5902060102951