Zobacz więcej Mieszadła

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Mieszadła

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mieszadło do zapraw Comensal 80 mm spiral

Mieszadło do zapraw Comensal 80 mm spiral

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mieszadło do zapraw znajdzie zastosowanie podczas remontowania Twojego mieszkania. Za jego pomocą będziesz w stanie samodzielnie przygotować zaprawy niezbędne podczas wykańczania rozmaitych powierzchni. Spiralny kształt oraz możliwość podłączenia mieszadła do wiertarki sprawiają, że mieszanie suchej zaprawy z wodą przebiega błyskawicznie.

   Cechy i zalety

    Mieszadło do zapraw to element niezbędny podczas wykonywania prac remontowo-budowlanych. Za jego pomocą będziesz w stanie wymieszać ze sobą suchą zaprawę i wodę, tworząc w ten sposób gładką masę idealnie przystosowaną do nakładania na wybrane powierzchnie. Jego wysoka skuteczność wynika ze spiralnego kształtu oraz z możliwości stosowania go z elektronarzędziami – mieszadło napędzane silnikiem w błyskawicznym tempie wykona swoje zadanie. Produkt charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe działanie wilgoci, więc sprawdzi się nawet w trudnych warunkach. Wśród naszego asortymentu znajdziesz także mieszadła do farb, tynków i gipsów, więc będziesz mógł wybrać narzędzie odpowiadające Twoim potrzebom.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Średnica ostrza80mm
     MateriałStal
     Kod produktu5902060102944