Zobacz więcej Nawozy do iglaków

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo

Nawozy do iglaków

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mikoryza do iglaków Biopon 0,25 l

Mikoryza do iglaków Biopon 0,25 l

36,48
/ szt.
145,92
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szczepionka ekto-moikoryzowa znajduje zastosowanie do odżywiania wszystkich roślin iglastych. Preparat dostępny jest w postaci łatwego i wygodnego w użyciu proszku. Butelka z zakrętką umożliwia Ci jej wielokrotne otwieranie i zamykanie oraz skutecznie zabezpiecza preparat przed wilgocią, więc nie musisz zużywać go w całości po otwarciu opakowania.

   Cechy i zalety

    Jeśli chcesz, żeby rośliny czuły się w Twoim ogrodzie jak w swoim naturalnym leśnym środowisku, zaaplikuj im szczepionkę ekto-mikoryzową. Mikoryza to niezwykle owocna współpraca pomiędzy roślinami a grzybami zamieszkującymi ich korzenie. Przynosi obydwu stronom same korzyści, dzięki którym Twoje drzewka iglaste rosną bujnie i zdrowo. Proponowana szczepionka jest odpowiednia dla wszystkich roślin iglastych, w tym dla jałowców, tuj, świerków, sosen, jodeł, cedrów oraz modrzewi. W swoim składzie zawiera wyselekcjonowane grzybnie ekto-mikoryzowe, które zapewniają lepsze odżywienie roślin przez wyższą dostępność składników pokarmowych, a także lepsze zaopatrzenie w wodę przez zwiększenie powierzchni chłonnej korzenia.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuNawóz
     MarkaBiopon
     Typ pojemnikaKarton
     SkładWyselekcjonowane grzybnie ekto-mikoryzowe
     Kod produktu5904517008328