Zobacz więcej Pistolety

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Pistolety

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mini pistolet Airpress HVLP
Strzałka w prawo

Mini pistolet Airpress HVLP

148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pistolet lakierniczy niskociśnieniowy 45102-0,8 Airpress charakteryzuje się bardzo dużą precyzją w nanoszeniu farby. Idealnie nadaje się do prac wykończeniowych i zaprawek. Ze względu na niskie zużycie powietrza (29 - 99 l/min) może pracować z mniejszymi kompresorami. Przeznaczony do malowania wszystkimi rodzajami farb i lakierów.

   Cechy i zalety

    Pistolet mini serii 45102 jest z grupy technologii HVLP. Niskociśnieniowy pistolet cechuje się efektywniejszym nanoszeniem lakieru. Przeznaczony jest do zaprawek i malowania małych elementów. Zminimalizowane gabaryty oraz zbiorniczek (200 ml) pozwala łatwo manewrować nawet w zagłębieniach (np. urządzeń). Dostępny z dyszą 0,8 mm do nakładania powłok z największą precyzją. Pistolet jest łatwy w obsłudze, więc z powodzeniem może używać go każdy majsterkowicz. Produkt sprawdza się też znakomicie w profesjonalnych zakładach lakierniczych w czasie rozprowadzania lakierów na niewielkich powierzchniach – przykładowo podczas pokrywania zarysowań na karoseriach samochodów. Pistolet umożliwia regulację: ciśnienia wejściowego, szerokości strumienia, poboru farby ze zbiornika.

     Specyfikacja techniczna

     Rozmiar połączenia (jednostki imperialne)¼"
     Maksymalne ciśnienie robocze2bar
     Kod produktu8712418268874