Zobacz więcej Akcesoria do wysiewu

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Akcesoria do uprawy

Strzałka w prawo

Akcesoria do wysiewu

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mini szklarnia na 30 roślin
Strzałka w prawo

Mini szklarnia na 30 roślin

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mini szklarnia jest przeznaczona do wstępnej hodowli roślin. Możesz w niej zasiać nasiona, jak również posadzić siewki lub sadzonki. Zapewnia ona roślinom optymalne warunki do rozwoju – odpowiednią wilgotność oraz właściwy dostęp do promieni słonecznych. Wyrośnięte w ten sposób rośliny są dobrze przygotowane do przesadzenia do ogrodu.

   Cechy i zalety

    Mini szklarnia to produkt, który z powodzeniem możesz wykorzystać do wstępnej hodowli roślin z nasion, siewek i sadzonek. Możesz dzięki niej stworzyć swoim roślinom odpowiednie warunki do szybkiego wzrostu. Zapewnia ona roślinom optymalną temperaturę, jak również wilgotność. Wyrośnięte w niej rośliny mają większe szanse na przeżycie po ich przesadzeniu do gruntu w ogrodzie. Składa się ona z wielu doniczek, co umożliwia Ci hodowlę wielu roślin jednocześnie. Ponadto posiada ona podstawkę i przykrywkę wykonane z tworzywa sztucznego. Pierwsza z nich magazynuje nadmiar wody podczas podlewania, zabezpieczając rośliny przed gniciem wskutek nadmiaru wody. Druga zaś dzięki swojej przezroczystej powierzchni zapewnia im dostęp do światła. Ponadto umożliwia Ci ona wizualną kontrolę hodowli.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuPropagator nieelektryczny
     W zestawie30 doniczek 6 x 6 cm, przezroczyste przykrycie, tworzywo plastikowe
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu7035158101180