Zobacz więcej Miotły

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Miotły

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Miotła brzozowa 100 cm
Strzałka w prawo

Miotła brzozowa 100 cm

18,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt przyda Ci się podczas przydomowych porządków – wykorzystasz go do zamiatania liści oraz innych niewielkich elementów, takich jak piasek, a nawet sypki śnieg. Miotłę stworzono z wielu witek brzozowych, dzięki czemu jednym ruchem zapanujesz nad stosunkowo dużym obszarem, dzięki czemu szybko wykonasz zaplanowane obowiązki.

   Cechy i zalety

    Chcąc zadbać o porządek swojego podwórza, ulicy oraz chodnika, powinieneś zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzie. Oferowany tutaj model miotły pozwoli Ci na zabranie niewielkich elementów, takich jak piasek, sypki śnieg oraz liście. Produkt wykonano z naturalnych materiałów, które zachowają swój pierwotny stan na długo, dzięki czemu przez wiele lat będziesz cieszyć się należytym stanem wyrobu, który wykorzystasz w rozmaitych sytuacjach. Niewielka waga miotły gwarantuje, że jej użytkowanie jest wygodne i z łatwością będziesz nią manewrować – praca nie obciąży Twojego kręgosłupa ani stawów, dzięki czemu nie poczujesz dyskomfortu po jej zakończeniu. Nieduży rozmiar produktu powoduje, że przechowasz go w dowolnie wybranym przez siebie miejscu.

    • Lekka i praktyczna w zastosowaniu

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuMiotła
    Długość produktu1m
    Kod produktu5905620009332