icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Miotły

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Miotły

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Miotła PCV uliczna 50 cm

Miotła PCV uliczna 50 cm

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Miotła uliczna to produkt, który możesz wykorzystać do zamiatania różnego rodzaju powierzchni. Nadaje się do kostki brukowej, asfaltu oraz płyty chodnikowej. Wyrób ma gęste i sztywne włosie, dzięki czemu szczotka jest idealna do zamiatania drobnych kamieni oraz piachu. Możesz jej użyć do usuwania liści sprzed posesji lub odmiatania śniegu.

   Cechy i zalety

    Miotła uliczna to produkt, który wykorzystywany jest do zamiatania różnego rodzaju powierzchni. Doskonale nadaje się do asfaltu, kostki brukowej oraz płyty chodnikowej. Wyrób wykonany został z drewna, metalu oraz tworzywa sztucznego. Nabite na szczotkę włosie jest bardzo gęste i sztywne, dzięki czemu nada się do zamiatania drobnych kamieni oraz piachu. Szczotka doskonale się sprawdzi przez okres całego roku. Zimą doskonale się nada do odgarniania śniegu, a jesienią będziesz mógł za jej pomocą uprzątnąć liście sprzed posesji. Idealne się również nadaje do usuwania soli drogowej. Produkt przyda się w Twoim gospodarstwie. W ofercie szczotka dostępna jest bez trzonka, który możesz dobrać samemu odpowiednio do swoich potrzeb – znajdziesz go w naszej ofercie.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuMiotła
     MateriałPolichlorek winylu (PVC), stal i drewno
     Kod produktu5906083358746