Zobacz więcej Ślusarskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Młotki

Strzałka w prawo

Ślusarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Młotek ślusarski Topex trzon jesionowy 100 g

Młotek ślusarski Topex trzon jesionowy 100 g

20,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Młotek ślusarki jest narzędziem o szerokim zastosowaniu – użyjesz go w warsztacie, podczas remontu lub na placu budowy. Służy między innymi do łączenia materiałów za pomocą gwoździ, prostowania blach lub skuwania tynku. Posiada wygodny trzonek z drewna jesionowego oraz cześć roboczą ze stali – materiały te zwiększają jego trwałość.

   Cechy i zalety

    Młotek ślusarski to narzędzie ogólnego zastosowania, które przeznaczone jest do prac montażowych, warsztatowych i budowlanych. Posiada trzonek wykonany z mocnego drewna jesionowego, które cechuje się dużą wytrzymałości na złamania. Jego lekkie wyprofilowanie sprawia, że dobrze układa się w dłoni. Mocny obuch ułatwia drobne prace remontowo-warsztatowe. W serii znajdziesz młotek w wielu różnych wariantach wagowych – modele lekkie nadają się na przykład do wbijania gwoździ, cięższe do prac związanych z wyburzaniem ścian lub skuwaniem materiałów wykończeniowych na ścianach lub posadzkach. W ofercie dostępne są również młotki stolarskie oraz inne przydatne narzędzia do zastosowań hobbystycznych oraz profesjonalnych.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu255mm
     Szerokość głowicy79mm
     Liczba sztuk1
     Przeznaczenieprace ślusarskie
     Typ młotaŚlusarski
     Typ uchwytuTwardy uchwyt
     Materiał trzonkaDrewno jesionowe
     Kod produktu5902062031433