Zobacz więcej Ślusarskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Młotki

Strzałka w prawo

Ślusarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Młotek ślusarski Topex trzon jesionowy 1000 g

Młotek ślusarski Topex trzon jesionowy 1000 g

62,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Młotek ślusarski to narzędzie ogólnobudowlanego zastosowania, które przeznaczone jest w szczególności do wbijania gwoździ, skuwania tynków i prostowania blach. Posiada trzonek wykonany z mocnego drewna jesionowego, które cechuje się dużą wytrzymałością na pęknięcia oraz złamania. Stalowy obuch zapewnia skuteczną pracę.

   Cechy i zalety

    Młotek ślusarski to jeden z najbardziej uniwersalnych i rozpowszechnionych rodzajów młotka. Produkt z powodzeniem służy do wykonywania różnych prostych prac, na przykład wbijania gwoździ czy skuwania tynku ze ścian lub do wykonywania bruzd dla przewodów instalacji elektrycznej w budynku. Nadaje się też do pobijania dłut lub przecinaków w trakcie obróbki materiałów. Posiada obuch wykonany z mocnej stali o dwustronnym zakończeniu. Trzonek został wyrzeźbiony z drewna jesionu amerykańskiego, dzięki czemu cechuje się dobrą odpornością na pękanie. Wyprofilowany kształt zapewnia wygodę podczas pracy. Narzędzie z tej serii dostępne jest także w innych rozmiarach, dzięki czemu łatwo dobierzesz je do konkretnego zastosowania.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu365mm
     Szerokość głowicy135mm
     Liczba sztuk1
     Przeznaczenieprace ślusarskie
     Typ młotaŚlusarski
     Typ uchwytuTwardy uchwyt
     Materiał trzonkaDrewno jesionowe
     Kod produktu5902062031495