Zobacz więcej Ślusarskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Młotki

Strzałka w prawo

Ślusarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Młotek ślusarski Topex trzon jesionowy 800 g

Młotek ślusarski Topex trzon jesionowy 800 g

51,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Młotek ślusarski ma rączkę wykonaną z drewna jesionowego, które cechuje się dobrą twardością i sprężystością, dzięki czemu nie pęka w trakcie przybijania gwoździ czy skuwania tynku ze ścian. Stalowy obuch zapewnia szybką i sprawną pracę. Narzędzie ma wiele zastosowań w pracach remontowo-budowlanych. Sprawdzi się również w każdym warsztacie.

   Cechy i zalety

    Młotek ślusarski to narzędzie uniwersalnego zastosowania, które sprawdza się w warsztatach stolarskich, pracowniach rzeźbiarskich, warsztatach samochodowych i na placach budowy. Stosowany jest na przykład do pobijania innych narzędzi, takich jak dłuta czy przecinaki. Idealnie sprawdza się do wbijania gwoździ – posiada stalową część roboczą, która z jednej strony zakończona jest tępym obuchem, a z drugiej ma ostrą część, która może być przydatna na przykład do skuwania tynku ze ściany. Trzonek z drewna jesionowego zapewnia wytrzymałość na pękanie i uszkodzenia mechaniczne. Jest lekko wyprofilowany, co zwiększa wygodę jego użycia. Narzędzie dostępne jest w wielu rozmiarach, więc z łatwością znajdziesz takie, które jest dopasowane do rodzaju wykonywanej pracy.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu351mm
     Szerokość głowicy130mm
     Liczba sztuk1
     Przeznaczenieprace ślusarskie
     Typ młotaŚlusarski
     Typ uchwytuTwardy uchwyt
     Materiał trzonkaDrewno jesionowe
     Kod produktu5902062031488