icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria do spawania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do spawania

Strzałka w prawo

Młotek spawalniczy Most 300 Euro

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Młotek spawalniczy Most 300 Euro
24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Młotek spawalniczy 300 euro znajdzie zastosowanie podczas wszelkiego rodzaju prac spawalniczych. Doskonale nadaje się do usuwania żużlu oraz czyszczenia spoin, więc pomaga doprowadzić do porządku połączone ze sobą elementy. Charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością mechaniczną oraz jest niezwykle wygodny podczas użytkowania.

  Cechy i zalety

  Młotek spawalniczy 300 euro to element przydatny podczas wykonywania połączeń metodą zgrzewania. Za jego pomocą będziesz bowiem w stanie skutecznie usuwać żużel oraz oczyszczać spoiny po spawaniu, zapewniając tworzonym konstrukcjom także elegancki wygląd. Młotek jest niezwykle prosty w użytku oraz poręczny – wyposażony został w uchwyt obleczony tworzywem sztucznym, dzięki któremu pewnie leży w dłoni i pozwala na łatwe manewrowanie nim. Ponadto produkt jest wyjątkowo trwały i nie ulega uszkodzeniom mechanicznym, dlatego będziesz mógł z niego korzystać przez długi czas. Wśród naszego asortymentu dostępne są także inne akcesoria przydatne w czasie spawania, więc z łatwością wybierzesz elementy potrzebne Ci do pracy.

   Specyfikacja techniczna

   Długość produktu195mm
   Szerokość głowicy17mm
   Przeznaczenieprace spawalnicze
   Typ opakowaniaszt.
   Kod produktu5906340892792