icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria do spawania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do spawania

Strzałka w prawo

Młotek spawalniczy Topex 300 g

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Młotek spawalniczy Topex 300 g
32,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Poręczny młotek spawalniczy sprawdzi się podczas majsterkowania w warunkach domowych, a w razie potrzeby – będzie też przydatny w profesjonalnych warsztatach. Za jego pomocą usuniesz żużel oraz oczyścisz spoiny podczas wykonywania prac spawalniczych. Produkt został tak zaprojektowany, aby stabilnie i komfortowo trzymał się w dłoni.

  Cechy i zalety

  Lubisz majsterkować lub wykonywać drobne remonty? Jeśli tak, warto wyposażyć swoje stanowisko pracy w praktyczny młotek spawalniczy. Produkt ten będzie przydatny podczas wykonywania różnych prac spawalniczy – doskonale radzi sobie z oczyszczaniem spoin, a także usuwaniem żużlu. Rękojeść została dość ciekawie zaprojektowana, ponieważ ma formę sprężyny – taki zabieg pozwala systematycznie oraz skutecznie oczyszczać spawy. Całość wykonana jest z metalu, dlatego młotek jest wyjątkowo żywotny. Możesz bez przeszkód przechowywać go w skrzynce na narzędzia lub w dowolnym innym miejscu czy towarzystwie narzędzi – nie niszczy się pod wpływem kontaktu z nimi. Ważną cechą produktu jest jego lekkość, ponieważ ważny mniej niż pół kilograma. Masz więc możliwość przenoszenia go w kieszeni.

  • Rękojeść w formie sprężyny ułatwia systematyczne oczyszczanie spawów

  Specyfikacja techniczna

  Długość produktu260mm
  Szerokość głowicy154mm
  Przeznaczenieprace spawalnicze
  Typ opakowaniaszt.
  Kod produktu5902062031662