icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Elementy do karniszy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Elementy do karniszy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mocowanie do płyt kartonowo-gipsowych

Mocowanie do płyt kartonowo-gipsowych

7,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt służy do mocowania karnisza do sufitów i ścian z płyt kartonowo-gipsowych. Dzięki niemu możesz bezpiecznie zainstalować wspornik, na którym opiera się ozdoba okienna, i udekorować pomieszczenie efektownymi zasłonami lub firanami. Mocowanie zapewnia trwałość i solidność całej dekoracji i pozwala na optymalne obciążenie drążka.

   Cechy i zalety

    Produkt służy do mocowania karnisza do sufitów i ścian z płyt kartonowo-gipsowych. Dzięki niemu możesz bezpiecznie zainstalować wspornik, na którym opiera się ozdoba okienna, i udekorować pomieszczenie efektownymi zasłonami lub firanami. Element montażowy pozwala na optymalne obciążenie drążka – należy jednak pamiętać o tym, że konstrukcje z płyt kartonowo-gipsowych mają mniejszą nośność niż murowane ściany. Odstęp pomiędzy karniszem a górną krawędzią ramy okna powinna wynosić około 5 cm, aby okno mogło się swobodnie otwierać. Mocowanie zapewnia trwałość i solidność całej dekoracji. W kolekcji produktów znajdziesz też inne kołki rozporowe i elementy do zawieszania karniszy na pełnych powierzchniach, na przykład bloczkach z betonu komórkowego, gipsowych lub ceramicznych.

    • Średnica drążka: 16 mm

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    W zestawie1 x mocowanie do płyt g-k
    KolorOcynk
    MateriałStal
    Kod produktu5908312253693