Zobacz więcej Stopnie i podstopnie

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Schody

Strzałka w prawo

Stopnie i podstopnie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mocowanie do schodów zewnętrznych Atrium System Step
Strzałka w prawo

Mocowanie do schodów zewnętrznych Atrium System Step

228
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mocowanie Atrium Step umożliwia łączenie schodów z konstrukcją nośną. Wykonano je z mocnej stali ocynkowanej, która jest odporna na działanie warunków atmosferycznych i zapewnia stabilność stopniom. Dzięki temu, produkt możesz z powodzeniem stosować na zewnątrz budynku. Przy regularnej konserwacji na długo zachowuje on trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.

   Cechy i zalety

    Mocowanie Atrium Step to produkt, który wykorzystasz do zbudowania schodów Atrium Step na zewnątrz budynku. Pasuje on do pozostałych elementów z tej serii i przeznaczony został do mocowania stopni schodów do stropu. Dzięki temu, możesz za jego pomocą stworzyć stabilną i wytrzymałą konstrukcję, która może składać się maksymalnie z 14 stopni. Mocowanie zostało wykonane z mocnej stali ocynkowanej, która wykazuje odporność na działanie warunków atmosferycznych. Sprawia to, że zachowuje ono trwałość na długi czas. Poza tym, jest ono łatwe w montażu, do którego nie trzeba stosować specjalistycznego sprzętu. Trwa on krótko, dlatego pozwoli Ci zaoszczędzić czas lub przeznaczyć go na realizację innych prac remontowych. W naszym asortymencie dostępne są również inne produkty z tej kategorii, które posłużą Ci do budowy schodów Atrium Step.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaAtrium
     SeriaSteppe
     Waga (kg)2kg
     KolorSrebrny
     MateriałStal
     Waga produktu2kg
     Kod produktu5907710642375