Zobacz więcej Elementy do karniszy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Elementy do karniszy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mocowanie rozporowe czarne matowe 2 szt.

Mocowanie rozporowe czarne matowe 2 szt.

17,48
/ opak.
8,74
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mocowanie rozporowe to element, do którego przytwierdza się karnisz. Stosuje się głównie we wnękach okien, również w garderobach. Jego szerokość równa się szerokości okna. Na takiej konstrukcji możesz zamontować firanę w dowolnym pomieszczeniu. Mocowanie montuje się do wnęki przy pomocy kołków rozporowych. Do całości potrzebujesz dwóch elementów, prawego i lewego.

   Cechy i zalety

    Mocowanie rozporowe to inna metoda zawieszenia karnisza do firan w Twoich wnętrzach. Karnisze montowane we wnęce okiennej to coraz częstsze rozwiązanie w domach. Nie są one zawieszone nad oknem, tylko montujesz je bezpośrednio we wnęce. Do zbudowania karnisza wnękowego potrzebny jest jeszcze drążek odpowiedniej długości i o szerokości, odpowiedniej do karnisza. Warto zadbać, aby Twoje akcesoria do karniszy były skompletowane kolorystycznie. Dostępny element jest w kolorze czarny mat, pasuje więc do większości wnętrz. Zarówno mieszkalnych, jak i biurowych. Montuje się go za pomocą kołka rozporowego. Ponieważ mocowanie rozporowe wymaga dwóch elementów, zestaw zawiera dwa wsporniki rozporowe, lewy i prawy. Oba wykonane są ze stali lakierowanej proszkowo i aluminium.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica pasującego drążka karnisza19mm
     W zestawiepozostałe
     Kolorczarny matowy
     MateriałAluminium i stal
     PowłokaPowlekany proszkowo
     Kod produktu5902052031221