Zobacz więcej Słupki drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Słupki do balustrad

Strzałka w prawo

Słupki drewniane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mocowanie słupa litego Kornik 75 x 75 mm srebrne
Strzałka w prawo

Mocowanie słupa litego Kornik 75 x 75 mm srebrne

89,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mocowanie słupa doskonale sprawdzi się jako element balustrady lub poręczy. Nieskomplikowana budowa sprawi, że szybko zamontujesz je w swoim wnętrzu. Produkt został wykonany z metalu odpornego na wszelkie uszkodzenie, dzięki czemu na długo zachowa swój pierwotny stan. W ofercie znajdziesz również inne akcesoria tego producenta.

   Cechy i zalety

    Mocowanie słupa to praktyczny element wyposażenia wnętrza. Doskonale sprawdzi się jako podstawa podczas tworzenie konstrukcji balustrady oraz poręczy. Odpowiednio zamontowane pozwoli na zwiększenie stabilności całego systemu, co ułatwi wchodzenie po schodach oraz będzie stanowiło doskonałe zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości. Łatwo przymocujesz je za pomocą tradycyjnego kleju lub przy wykorzystaniu kryzy montażowej. Dzięki gładkiej powierzchni element łatwo utrzymasz w czystości poprzez przetarcie go wilgotną ściereczką z dodatkiem detergentu. Metal wykorzystany na etapie produkcji charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu element będzie dobrze spełniał swoją funkcję przez długi okres czasu.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMetal
     Odpowiedni typ zastosowaniaSchody
     Kod produktu5905156081338