Zobacz więcej Drzewa owocowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny zewnętrzne

Strzałka w prawo

Drzewa owocowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Morela Verve doniczka C5 mix

Morela Verve doniczka C5 mix

39,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Sadząc proponowane drzewko morelowe na swojej działce, nie tylko zyskasz upragniony podczas upałów cień, ale również będziesz mógł cieszyć się ze zbiorów rosnących na nim owoców. Morele to z pewnością jedne z najsmaczniejszych owoców okresu letniego, które kuszą swoim smakiem i zapachem. Zawierają bardzo wiele witamin i składników mineralnych mających znakomity wpływ na organizm.

   Cechy i zalety

    Wcale nie musisz posiadać sadu, by móc uprawiać własne owoce. Wystarczy jedynie, że poświęcisz trochę czasu na zaplanowanie przestrzeni i wybór odpowiednich drzew oraz krzewów, a z powodzeniem wyhodujesz je w przydomowym ogrodzie. Warto, aby wśród nich znalazła się polecana morela. Uzyskane z niej owoce, które zachwycają swoim niezwykłym aromatem i smakiem, możesz wykorzystać np. do przygotowania przetworów na zimę, ciast bądź deserów. Drzewko owocowe dla prawidłowego rozwoju wymaga stanowiska słonecznego oraz osłoniętego od silnego wiatru – najlepiej rozwija się na glebach o odczynie obojętnym i umiarkowanie wilgotnych. W naszej ofercie znajdziesz także inne drzewa i krzewy owocowe, które z powodzeniem posadzisz na swojej działce.

    • Łatwy w uprawie krzew dający co roku smaczne owoce

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Okres kwitnieniaWiosna
    Wilgotność glebyWilgotna i dobrze przepuszczalna
    Kod produktu3663602721864