Zobacz więcej Akcesoria do wysiewu

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Akcesoria do uprawy

Strzałka w prawo

Akcesoria do wysiewu

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Naczynie do kiełkowania
Strzałka w prawo

Naczynie do kiełkowania

44,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Naczynie do kiełkowania umożliwi Ci wyhodowanie kiełków ze specjalnych nasion. Tworzy ono warunki, odpowiednie do ich rozwoju. Zapewnia odpowiednie nawilżenie oraz wentylację, dzięki czemu kiełki nie pleśnieją. Produkt jest przezroczysty, dzięki czemu dostarcza im on dużo światła oraz umożliwia Ci obserwację kiełków bez konieczności otwierania naczynia.

   Cechy i zalety

    Naczynie do kiełkowania jest urządzeniem, które z powodzeniem wykorzystasz do stworzenia warunków, dzięki którym samodzielnie wyhodujesz kiełki w swoim domu. Składa się ono z trzech półek, na których możesz rozłożyć przeznaczone do tego nasiona. Możesz w ten sposób z łatwością uprawiać dużą ilość kiełków jednocześnie. Pozwala Ci ono na odpowiednie nawilżenie, wentylację i odprowadzanie skroplonej wody. Dzięki temu zabezpieczysz swoją hodowlę przed zepsuciem się wskutek wystąpienia pleśni. Produkt wykonano z przezroczystego tworzywa sztucznego, dzięki któremu możesz obserwować, na jakim etapie znajduje się Twoja hodowla. Dodatkowo, materiał, z którego go wykonano łatwo utrzymasz w czystości. W naszej ofercie znajdziesz także specjalne nasiona przeznaczone na kiełki.

     Specyfikacja techniczna

     W zestawietrzy duże szalki do zasinia różnych rodzajów ziaren, posiada pokrywę, syfony odpływowe, wentylatory, zbiornik do wody
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5907595507936