Zobacz więcej Akcesoria do przetwórstwa

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Przetwórstwo owocowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nakrętka Terdens 66

Nakrętka Terdens 66

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowany zestaw nakrętek powinien znaleźć się w każdym gospodarstwie domowym, w którym używa się słoików. Umożliwiają one wykorzystanie wszystkich szklanych pojemników, które znajdują się w domu, ponieważ zastąpią nakrętki, które uległy zgubieniu lub zepsuciu. Nowe nakrętki o odpowiedniej średnicy będą równie dobrze przylegać do szkła, zabezpieczając produkty.

   Cechy i zalety

    Planując przygotowywanie przetworów w słoikach warto zawczasu zaopatrzyć się w komplet dodatkowych nakrętek. Umożliwią one błyskawiczne zastąpienie oryginalnych, które się gdzieś zagubiły lub nie spełniają już swojej roli. Nakrętki te umożliwiają dokładne i szczelne zamknięcie słoika. Dzięki temu możesz przygotować na zimę przetwory z owoców zbieranych latem i jesienią. Z powodzeniem zabezpieczą one na długie miesiące wszelkie kompoty, dżemy czy konfitury, które przygotujesz we własnym domu. W zestawie nakrętek znajduje się 10 sztuk produktu, dzięki czemu możesz stworzyć więcej weków. W naszym sklepie odnajdziesz także całe zestawy słoików oraz nakrętki o odmiennej wielkości, aby idealnie dopasować je do posiadanych pojemników.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu10
     MarkaTerdens
     Zastosowanie komercyjne/domoweZastosowanie domowe
     KolorWielokolorowy
     MateriałStal
     Kod produktu5901733004950