icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Systemy mocowań

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Systemy mocowań

Strzałka w prawo

Nakrętka wsuwana Fischer FSM Clix M 6

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nakrętka wsuwana Fischer FSM Clix M 6
5,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Nakrętka wsuwana Fischer FSM Clix M 6 posłuży Ci do stabilnego połączenia szyn i elementów konstrukcyjnych budynku poprzez system przelotowy. Została wyposażona w specjalne ząbki, przez co w skuteczny i szybki sposób łączy ze sobą poszczególne szyny i tworzy konstrukcję. Nakrętka wykonana została ze stali ocynkowanej galwanicznie, dzięki czemu charakteryzuje się niebywałą wytrzymałością oraz żywotnością.

  Cechy i zalety

  Nakrętka wsuwana Fischer FSM Clix M 6 to element, który znajduje zastosowanie w łączeniu szyn. Pozwala na stworzenie stabilnych połączeń elementów konstrukcyjnych budynku poprzez system przelotowy. Nakrętka wsuwana Fischer FSM Clix M 6 to produkt wyposażony w specjalnie wyprofilowane i zaprojektowane ząbki. Dzięki temu pozwala na stabilne zespolenie ze sobą poszczególnych elementów konstrukcji. Wykonana jest ze stali i nylonu, dzięki czemu charakteryzuje się niebywałą żywotnością. Przez lata zachowuje znakomity wygląd, a także parametry techniczne. Wykazuje się skutecznością nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Element obejmuje dwuletnia gwarancja. W ofercie sklepów Castorama czeka na Ciebie szeroki wybór produktów marki Fischer. Na stronie internetowej znajdziesz również pozostały asortyment.

  • Łatwy montaż

  Specyfikacja techniczna

  Szerokość produktu35mm
  Typ opakowaniaPojedynczo/Na sztuki
  MateriałNylon i stal
  Kod produktu4048962357073