Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Systemy mocowań

Strzałka w prawo

Systemy mocowań

Systemy mocowań to rodzaj rozwiązań technologicznych, które pozwalają na stabilne i bezpieczne umocowanie różnego rodzaju obiektów.

Filtry

Systemy mocowań

Systemy mocowań to rodzaj rozwiązań technologicznych, które pozwalają na stabilne i bezpieczne umocowanie różnego rodzaju obiektów.

97 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Mocowania i łączenie

Wyświetlanie 24 z 97 produktów

Załaduj więcej

Niezawodne systemy mocowań

Prace budowlane, remontowe czy wykończeniowe wymagają najczęściej zastosowania różnego typu mocowań. Dlatego przygotowaliśmy szeroki wybór elementów przydatnych podczas wykonywania rozmaitych czynności. Sprawdź i dobierz potrzebne Ci mocowania!

Opaski ślimakowe i obejmy

Lekkie, niewielkie, lecz niezwykle praktyczne – bez opasek ślimakowych oraz obejm trudno wyobrazić sobie sprawne wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych. W naszych marketach zaopatrzysz się w opaskę ślimakową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb – dostępna jest w różnych rozmiarach, a dodatkowo umożliwia regulowanie jej średnicy. Jest niezwykle pomocna podczas wykonywania instalacji wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Proponujemy również wszechstronne opaski zaciskowe. W czasie tworzenia instalacji przydadzą Ci się także obejmy. Obejmy do rur pozwolą wygodnie i stabilnie przymocować przewody do ścian – dostępne są także modele typu U przeznaczone do podwieszania rur na wspornikach oraz obejmy z zatrzaskiem, które chronią elementy instalacji przed ściśnięciem i uszkodzeniem.

Praktyczne wsporniki i szyny montażowe

W skład systemów montażowych wchodzą także wsporniki oraz szyny. Wzmocnione kątownikami będą stanowiły stabilną podporę m.in. dla rurociągów – wykonane z solidnych materiałów znajdą zastosowanie zarówno w domu, jak i pomieszczeniach publicznych. Szyny stanowiące elementy konstrukcji wspornych czy też wsporniki do rur to nie jedynie akcesoria, które usprawnią prace instalacyjne. Wspornik klimatyzatora, dostępny w kilku różnych rozmiarach, wykorzystasz do zamocowania urządzenia chłodzącego na ścianie. Prosty w montażu i odporny na obciążenia będzie przydatny szczególnie w niewielkich pomieszczeniach.

Pozostałe elementy systemu mocowań

Funkcjonalny system mocowań musi uwzględniać także śruby – w naszej ofercie znajdziesz modele różnego typu w wielu rozmiarach. Klamrę do dźwigarów wykorzystasz na przykład podczas podwieszania instalacji na stalowych konstrukcjach – sprawdzi się jako uniwersalny wieszak. Przekonaj się, jak łatwo i sprawnie poradzisz sobie z pracami instalacyjnymi dzięki proponowanym u nas systemom mocowań. Zapraszamy!